Falownik E2 z wyj. 1f 0,37kW, 230V, IP66NS ODE-2-12037-1K01X-01
ODE-2-12037-1K01X-01
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
• Dostępne w wersji bez przełączników (tzw. non-switched).
• Moc: 0,37 kW
• Wielkość obudowy: S1
• Metoda sterowania polegająca na podbiciu charakterystyki napięciowej
• Wbudowany warystor
• Częstotliwość max do 120Hz
• Wbudowany regulator PI
• 150% przeciążenia przez 60 s (175% przez 3 s)
• Wyświetlanie w czasie rzeczywistym parametrów silnika
• Zmienny lub stały moment obrotowy
• Programowalne wzmocnienie momentu obrotowej silnika
• Zintegrowany rezystor hamowania
• 2 wejścia cyfrowe
• 2 wejścia cyfrowe / 2 wejścia analogowe
• Wyjście cyfrowe (0…24V) / wyjście analogowe (0..10V, 20mA)
• Wyjście zasilania potencjometru (10V, 5mA)
• Wyjście przekaźnikowe NO (250VAC,6A/30VDC,5A)