Falownik Invertek E2 4kW, 3x400V, ODE-2-24400-3K042
ODE-2-24400-3K042
Produkt niedostępny / Nie produkowany
Polityka prywatności
Zasady dostawy
• Obudowa : IP20
• Znamionowe zakresy mocy przy zasilaniu jednofazowym: 4 kW
• Wielkość obudowy S2
• Metoda sterowania: U/f
• Wbudowany warystor
• Częstotliwość max do 500Hz
• Wbudowany regulator PI
• 150% przeciążenia przez 60 s (175% przez 2 s)
• Wyświetlanie w czasie rzeczywistym parametrów silnika
• 2 wejścia cyfrowe
• 2 wejścia cyfrowe / 2 wejścia analogowe
• Wyjście cyfrowe (0…24V) / wyjście analogowe (0..10V, 20mA)
• Wyjście zasilania potencjometru (10V, 5mA)
• Wyjście przekaźnikowe NO (250VAC,6A/30VDC,5A)